Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy o produktywności

Co Asana może zrobić dla Kobiety Petardy?

Wywiad z Iloną Przetacznik z Legalny Biznes Online – miłośniczką Asany

Kilka słów o mnie:

Miłośniczka Asany Ilona Przetacznik

Cześć! Mam na imię Ilona i jestem radcą prawnym i bez zbędnego, prawniczego ą-ę pokazuję jak działać w Internecie legalnie, jak prowadzić Legalny Biznes Online, podpisywać dobre i skuteczne umowy oraz sprawnie wdrożyć RODO w swojej działalności.

Moją misją jest pomagać przedsiębiorcom i osobom przedsiębiorczym działać legalnie w Internecie, poprzez dostarczanie im skutecznych narzędzi online na miarę ich budżetów!

Dlatego prowadzę webinary, szkolenia online, jestem autorką kursów online, w tym kursu #Legalna Sprzedaż Online, kursu RODO #kursowzory – samodzielne wdrożenie, Pakietu #Legalny Konkurs, #Legalna Sprzedaż Rękodzieła czy też Pakietów #Legalna Sprzedaż według nowych przepisów 2021 r.

Jestem też współautorką Biblii e-biznesu 3.0! Oprócz tego można u mnie dostać pakiety dokumentów, z komentarzami i instrukcjami, które powodują, że każdy może zacząć samodzielnie działać legalnie. Odbiega to od standardowego bycia prawnikiem i o to chodzi. Łamię stereotypy, jestem prekursorką w wielu kwestiach i pokazuję, że tak też można.

Dzielę się wiedzą na moim fanpage Ilona Przetacznik – #Legalny Biznes Online, w grupie #Legalny Biznes Online, a także na moim Instagramie czy podczas bezpłatnych webinarów i live-ów #LegalnaKawa, których jest już ponad 100! Dostępne na kanale na You Tube i na Fanapage 😊 Mam także swój podcast #Legalny Biznes Online.

Moi klienci cenią mnie za konkret, łączenie wiedzy prawnej z praktycznym podejściem do biznesu, szczególnie tym online.

Współpracuję i współpracowałam z wieloma osobami związanymi z biznesem online i sprawia mi to ogromną radość, np. z Bartkiem Popielem, z Anią z Gabinetu od zaplecza, z Olą Gościniak, z Martą Krasnodębską, z Markiem Jankowskim, Magdaleną Pawłowską czy agencją Social Media Now. I ciągle mi mało. Bo dzielenie się wiedzą jest uzależniające! 😊

I oczywiście wszystko bez zbędnego ą-ę.

Prywatnie jestem mamą dwójki – synka i córki (to może dlatego doba się nie rozciąga), lubię sport, spacery, podcasty i aktywne spędzanie czasu, także z tą dwójką urwisów 😉 Od niedawna morsuję i trenuję karate.

Czy od zawsze byłaś przekonana do pracy z Asaną?

O Asanie dowiedziałam się na początku mojej drogi. Dosyc szybko zaczęłam z niej korzystać w swoim biznesie. Jako, że sama jestem i z wykształcenia i z doświadczenia i z talentów project managerem to niekoniecznie czułam potrzebę samej Asany. Wcześniej, szukałam rozwiązań. Były to także narzędzia Microsoft. Spróbowałam też z Trello, ale nie skradło mojego serca.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z Asaną?

Do Asany ostatecznie przekonała mnie Ola (Pani Swojego Czasu), mówiąc, że korzysta z tego programu. Stwierdziłam, że spróbuję po raz kolejny. I nie żałuję. Zaczęłam tworzyć poszczególnie projekty i układać do nich zadania. Chociaż jestem z tych, co lubią działać szybko, więc wszelkie planowanie odkładam. 😉 Ale wiem, że jest bardzo ważne. Dlatego ciągle się tego uczę.

Jak wykorzystujesz to narzędzie w swoim biznesie?

Przydatność Asany ujawnia się szczególnie wtedy, gdy pracuję z zespołem. Jak wspomniałam, sama układam sobie pracę tak, że wiem co mam robić i robię dużo. Pewnie zbyt dużo, ale takie narzędzia czasami miałam wrażenie, że mi bardziej przeszkadzały niż pomagały. Lubię być elastyczna na zmiany, a one dosyć „usztywniają” działania. Faktem jednak jest, że współpracując z innymi osobami, gdy nasze zadania są od siebie zależne, narzędzia stanowiące centrum dowodzenia są niezwykle przydatne. Głównie właśnie dla zespołu. Asana w tym pomaga.

Dlaczego uważasz, że warto korzystać z Asany?

Od jakiegoś czasu rozpracowuję Asanę jeszcze bardziej, aby wycisnąć z niej więcej. Konsultacja z Tobą niezwykle dużo mi pokazała. Funkcji, których do tej pory nie stosowałam. Chcę to także omówić z zespołem, abyśmy wszystkie brały maksimum, które może dać nam Asana, aby przyspieszyć pracę. Od jakiegoś czasu tworzę też procedury w firmie. Są to np. procedury organizacji webinaru. Zadań jest cała masa. Przy kolejnych webinarach, ulepszamy i dodajemy zadania, tak aby każdemu pracowało się z tym dobrze. Wszystkie procedury także znajdują się w Asanie. Asana świetnie mi się sprawdza przy wpadkowych współpracach z osobami spoza stałego zespołu. Każdy wie, co i kiedy ma robić 😊

Co umożliwiło Ci w Twoim biznesie korzystanie z Asany, a czego nie mogłaś robić wcześniej?

Z pewnością ma ona wpływ na planowanie pracy i obciążenia zespołu i mnie. Widzę, ile projektów mamy na tapecie i jeśli pojawiają się nowe pomysły (a mi pojawia się ich wiele) to dodajemy to do Asany. Zdecydowanie ułatwia komunikację z zespołem, dzięki czemu uwalnia nam to czas na pracę i skupienie na poszczególnych zadaniach. Ja, jako zarządzająca projektem, czuję się spokojniejsza, gdy #LBOpowerTeam wie, co ma robić i nie zawracam im głowy 😉 Dużo jednak jeszcze przede mną, jeśli chodzi o poznawanie tego narzędzia.

Pozostałe wpisy z tej inspirującej serii znajdziesz w zakładce praktycznie o Asanie.

*** PREZENT ***

Ilona w swoim sklepie ma naprawdę rewelacyjne produkty,
które bardzo ułatwiają życie – jest zdecydowanie szybciej i bezpieczniej.
Z tych produktów sama korzystam, a przy współpracach z klientkami chętnie je polecam.

Jeśli potrzebujesz polityki prywatności, regulaminu do sklepu internetowego lub pakietu dokumentów, to serdecznie Cię zapraszam do zakupów, bo Ilona dla czytelników bloga annastudnicka.pl przygotowała 20% zniżkę na produkty w sklepie. 
Kod uprawniający do promocyjnego zakupu to ASANA i obowiązuje do 31.12.2020 r. 
Kod wyłączony jest dla produktów w promocji (promocje nie łączą się).

***

Czy już wiesz w jakich obszarach 
Asana może wpierać Ciebie?
Daj znać w komentarzu.

Skomentuj wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spodobał Ci się wpis? Proszę, podaj dalej. Dziękuję!
error: Content is protected !!
Scroll to Top