Twoja indywidualna
strona www

Potrzebujesz strony, która będzie sprzedawać Twoje usługi coachingowe? 
Sama jestem coachem i wspieram coachów w budowaniu ich stron www.

Sprawdzone rozwiązanie dla coachów

Sprawnie i bez wysiłku

Projekt dla coacha

Dedykowany projekt strony dla coacha i dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Bez zbędnych spraw technicznych

Od razu cieszysz się funkcjonalną i skuteczną stroną www.

Oszczędność
czasu

Możesz swoją uwagę skoncentrować na pracy ze swoimi klientami.

Wybierz sprawdzone rozwiązanie – funkcjonalną stronę www według autorskiego projektu marki DLA COACHA. 
Sama jestem praktykującym coachem i doskonale wiem, czego Ci potrzeba.

Strona www dla coacha

Wybierz pakiet odpowiedni dla Twojego biznesu.

BASIC

strony www z szablonu

1.000 zł

Jednostronicowa www wg autorskiego szablonu strony dla coacha z pakietem funkcjonalnych sekcji na stronie głównej.

STANDARD

strona www z szablonu

1.800 zł

Przejrzysta www wg autorskiego szablonu strony dla coacha z pakietem funkcjonalnych podstron.

PREMIUM

strona www + newsletter 

2.600 zł

Www wg autorskiego szablonu strony dla coacha z pakietem funkcjonalnych  podstron oraz newsletterem.

*Strona główna w każdym pakiecie składa się z następujących sekcji: menu, nagłówek, o mnie, oferta coachingu, rekomendacje, kontakt, stopka. 

W pakiecie STANDARD oraz PREMIUM tworzone są dodatkowe podstrony: Kontakt, O mnie, Oferta, Blog. Natomiast pakiet PREMIUM zawiera dodatkowo integrację Twojej strony z newsletterem MailerLite. 

Masz dodatkowe pytania?

Strona www dla coacha – krok po kroku

Przez cały proces prowadzę Cię krok po kroku. Na każdym etapie otrzymujesz praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci sprawnie przygotować materiały na stronę. Dzięki temu cały proces przebiega niezwykle szybko, a Ty bez zbędnego wysiłku i spraw technicznych możesz skoncentrować się na pracy z klientami i rozwijaniu swojej praktyki coachingowej.

Sprawdź jak przebiega proces.

 • Wybierz odpowiedni pakiet.
 • Oferujemy 3 rodzaje pakietów na uruchomienie strony. Każdy z nich ma swój zakres, który odpowiada docelowym funkcjonalnościom na Twojej stronie. Tu znajdziesz porównanie pakietów.
 • Dokonując wyboru zwróć uwagę na to jaka będzie główna funkcja Twojej strony oraz jaką ilością czasu dysponujesz.
 • Jeśli masz dodatkowe pytania na tym etapie, skontaktuj się z nami >>> KONTAKT.
 • Wybierz swój pakiet i dokonaj płatności. W odpowiedzi na zakup otrzymasz wiadomość mailową z kolejnymi krokami do wykonania, w tym niezbędnych informacji przed zakupu domeny i hostingu.
 • Strona jest tworzona na Twojej domenie i hostingu. Jeśli ich jeszcze nie masz, to pomogę Ci wybrać dostawcę obu tych usług. 
 • Pomogę Ci dokonać zakupu domeny i hostingu.
 • Słowniczek pojęć: Domena, najprościej mówiąc, to adres strony internetowej, który wyświetla się w pasku przeglądarki. Natomiast hosting jest usługą przechowywania, utrzymania strony na serwerze, to miejsce, w którym przechowywana jest Twoja strona.
 • Wybierz spośród gotowych wzorów identyfikacji wizualnej. Aby maksymalnie uprościć stworzenie Twojej wymarzonej strony www przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe wzory identyfikacji wizualnej tj. są to gotowe zestawy fontów i kolorów na Twoją stronę.
 • Przekaż informacje dotyczące fontów i kolorów, jeśli samodzielnie tworzysz identyfikację wizualną dla Twojej marki i strony.
 • Napisz treści, zgromadź zdjęcia.
 • Otrzymasz gotowy formularz do wypełnienia, który poprowadzi Cię krok po kroku i zdecydowanie ułatwi przygotowanie materiałów na stronę.
 • W terminie 10 dni roboczych od momentu przekazania materiałów na stronę (treści i zdjęć) uruchomimy Twoją stronę www oraz dostosujemy jej wygląd do wybranej przez Ciebie identyfikacji wizualnej.
 • Strona jest gotowa!!!
 • Spotykamy się na 1h konsultacji, w trakcie której otrzymasz instrukcję obsługi dla Twojej strony www oraz odpowiem na Twoje pytania.

Zobacz, jak może wyglądać Twoja strona

Dla Coacha od Coacha

Witaj! Nazywam się Anna Wojnowska i na co dzień wspieram przedsiębiorcze kobiety jako coach produktywności. Pomagam odkryć WŁASNY STYL PRODUKTYWNOŚCI, poczuć spokój w biznesowym chaosie i działać z lekkością. 

Obecnie jestem na etapie rozwijania praktyki coachingowej. Dokładnie wiem jak wiele różnych obszarów należy zaopiekować na początku tej drogi. Dlatego też postanowiłam wspierać coachów w tworzeniu funkcjonalnych stron, które pomogą im rozwijać praktykę. Sama byłam w tym miejscu.  Swoją stronę przygotowałam bardzo szybko, wiedziałam o jakie jej aspekty należy zadbać, ponieważ te umiejętności już miałam. Wcześniej tworzyłam strony internetowe. Dziś mogę Cię wesprzeć w tym obszarze i podzielić się swoim doświadczeniem. 

Niech praca nad stroną nie blokuje Twojej działalności jako coach. Możesz oddelegować ten proces. Dzięki temu zyskasz stronę, która pomoże Ci sprzedawać Twoje usługi.

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Tak, strony www dla coacha tworzone są według gotowego, sprawdzonego szablonu, który jest czytelny i przejrzysty w odbiorze. Dzięki temu klienci mogą łatwo zapoznać się z Twoją ofertą i skorzystać z Twoich usług.
To co Cię wyróżni, to przede wszystkim osobowość Twojej marki: treści na stronie, zdjęcia, grafiki, kolory, fonty. Dzięki temu każda strona jest inna. 

Tworzymy strony wyłącznie z gotowych szablonów. Są to gotowe funkcjonalne rozwiązania wystarczające na start Twojego biznesu. Nie zajmujemy się tworzeniem rozwiązań na indywidualne zamówienie. Jeśli interesuje Cię właśnie taki standard napisz wiadomość na adres kontakt@annawojnowska.pl w odpowiedzi polecę Ci sprawdzonych specjalistów. 

Tak, otrzymasz fakturę za zakup usługi. 

Dodatkowym kosztem jest zakup domeny i hostingu. Są to usługi świadczone przez odrębnego dostawcę Zenbox. Obie usługi są płatne co roku. W pierwszym roku usługa zarówno domeny jak i hostingu jest tańsza. Cena domeny za pierwszy rok użytkowania rozpoczyna się od kwoty 12,18 zł, a cena hostingu w pierwszym roku rozpoczyna się od kwoty 99 zł. 
Aby nie generować dodatkowych kosztów specjalnie wybrałam system do obsługi newslettera MailerLite, który do 1.000 subskrybentów jest bezpłatny. 

Masz jakieś pytania?

Kliknij przycisk poniżej i napisz wiadomość. 

error: Content is protected !!
Scroll to Top