Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy o produktywności

Kalendarz publikacji w Asanie

Jak Stworzyć Kalendarz Publikacji na Instagram w Asanie

Dlaczego niekiedy tak się dzieje, że część Twoich świetnych pomysłów na posty na Instagram nigdy nie została opublikowana? Ile wspaniałych pomysłów na treści uleciało bezpowrotnie, bo nie zostały zapisane? Ile razy próbowałaś powrócić do tego pomysłu i nic z tego nie wychodziło? Czy w ogóle jest szansa, aby to zmienić? Jeśli tak, to w jaki sposób? I czy Asana może w tym pomóc?

O tym, jak zorganizować własny system pracy nad treściami na Instagram, i nie tylko, by tworzenie i publikacja przebiegały płynnie przygotowałam, na zaproszenie Gosi Lammers, dzisiejszy tekst.

Jestem pewna, że znajdziesz w nim chociaż jedną wskazówkę, dzięki której tworzenie treści i ich publikacja będzie łatwiejsze i sprawniejsze!

Poniżej zobaczyć przykład PLANU TREŚCI w Asanie:

Webinar Jak zorganizować w Asanie własny system pracy nad treściami? Również na Instagram.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w Asanie od stworzenia kalendarza publikacji na Instagram, to zapraszam serdecznie na mój najbliższy webinar. Na spotkaniu, które odbędzie się w dniu 21.04 o godz. 20:00 opowiem jak krok po kroku zbudować własny system pracy nad treściami, w tym kalendarz publikacji i jak z niego korzystać na co dzień. Będzie to spotkanie bardzo praktyczne, warsztatowe. Tutaj możesz się zapisać.

Skomentuj wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spodobał Ci się wpis? Proszę, podaj dalej. Dziękuję!
error: Content is protected !!
Scroll to Top