”Mój Biznes miał być spełnieniem marzeń o wolności, a stał się klatką, bo nieustannie muszę w nim pracować…”

…i bardziej zaczyna przypominać etat niż własny biznes.

 • Nie wiesz, jak się zorganizować, aby nad tym wszystkim zapanować? Jesteś już zmęczona nadmierną ilością obowiązków i presją czasu? 
 • Dręczy Cię poczucie chaosu – tyle zadań, że nie wiesz, w co ręce włożyć, czym się dziś zająć? Co przyniesie najwięcej korzyści? 
 • A najgorsze w tym wszystkim jest to, że stale brakuje Ci czasu na rzeczy naprawdę ważne – czas z rodziną, przyjaciółmi i jakościowy odpoczynek. 

Jeśli brzmi to znajomo, to trafiłaś we właściwe miejsce.

Anna Wojnowska Coaching & Produktywność

Witaj, nazywam się Anna Wojnowska!

Jako certyfikowany coach wspieram przedsiębiorców w budowaniu skutecznych systemów produktywności i zarządzania firmą. Tak, aby rozwijali swoje biznesy w poczuciu spokoju, spełnienia i wolności.

Poszukuję „wymarzonych” klientów, którym mogłabym pomóc osiągnąć poczucie spokoju i wolności. Skoro to czytasz, to być może nim jesteś ; ) 

Dzięki współpracy ze mną odzyskasz czas na to, co naprawdę ważne. Zaczniesz pracować mądrzej, a nie więcej i ciężej. Co najważniejsze − w Twoim życiu będzie mniej chaosu, a więcej spokoju i efektów.

5 kluczowych założeń coachingu, który prowadzę

1

Wierzę w Twój potencjał; wierzę, że posiadasz wszystkie zasoby, aby osiągnąć swój cel. Jestem też przekonana, że jednym z Twoich licznych zasobów jest umiejętność rozpoznania i rozwinięcia umiejętności, kompetencji, postaw potrzebnych na drodze do osiągnięcia Twoich wymarzonych rezultatów. 

2

Tylko Ty wiesz, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, bo to Ty znasz siebie najlepiej i środowisko, w którym funkcjonujesz. Moją rolą jest wyłącznie wspieranie Cię w dotarciu do Twoich własnych, najlepszych wyborów.

3

W trakcie procesu zachęcam Cię do przyjrzenia się nowym perspektywom i do myślenia w innych niż zazwyczaj kierunkach.

4

Dbam o to, abyś w bezpiecznych warunkach mogła się w sobie głębiej rozejrzeć, poznać swoje emocje, uczucia, myśli i potrzeby, była w dobrym kontakcie ze sobą samą,

5

Zarówno Ty, jak i ja jesteśmy sobie równi. Nasza relacja opiera się na zasadzie “Ty jesteś OK i ja jestem OK; w coachingu to Ty decydujesz o wszystkim: celach, zadaniach, sposobie pracy. Niczego nie narzucam, ewentualnie proponuję, ale ostateczna decyzja zawsze leży po Twojej stronie.

Jak to działa?

Najpierw umawiamy się na, ok. 90-minutową sesję coachingową – telefoniczną lub przez Zoom. 
Poznam podczas niej dokładnie Twoją sytuację życiową oraz Twoje obecne wyzwania, warunki, cele, marzenia, możliwości, rzeczy, które Ci wadzą, denerwują, stresują, przytłaczają itp.
Przyglądniemy się jak to wygląda teraz, jak wygląda Twoja rzeczywistość i jakie kroki już podejmujesz.
W czasie tego spotkania sprawdzamy, w jakiej jesteś sytuacji (możesz głębiej się sobie przyjrzeć) oraz jakie potrzebujesz podjąć działania, aby zrealizować cele, z którymi przychodzisz. 

Po tej rozmowie zdarzy się jeden z 3 scenariuszy:

01

Spodobają Ci się efekty osiągnięte podczas pierwszego spotkania i dalej zdecydujesz się pracować samodzielnie. 

W tej sytuacji cieszę się, że mogłem pomóc i trzymam za Ciebie kciuki! Po jakimś czasie odezwę się z prośbą o informację zwrotną, jak Ci idzie.

02

Spodobają Ci się efekty i postanawiasz zostać moją specjalną klientką. Decydujesz się na współpracę w ramach procesu coachingowego.

W takiej sytuacji (jeśli będę miała jeszcze wolne miejsce) i zgodzę się dołączyć Cię do grona moich klientów – słyszymy się średnio co tydzień lub dwa (w zależności od sytuacji i potrzeby) tak długo, jak długo uznasz, że mnie potrzebujesz.

03

W mało prawdopodobnym scenariuszu, jeśli uznasz, że zmarnowałam Twój czas, daj znać, a od razu po rozmowie przeleję Ci z powrotem 250 zł − czyli Twoją płatność za sesję.

Nie ma tutaj żadnych haczyków. Sprawa jest całkiem prosta: Twój czas to najcenniejszy zasób, jaki posiadasz. Szanuję to. 

Dlaczego proponuję coś takiego?

Powód dla tej propozycji jest prosty. To dla mnie najlepszy sposób, aby znaleźć jakościowych klientów, z którymi chcę współpracować. 

Moim celem jest działać tylko z tymi osobami, które rzeczywiście są gotowi działać i rozumieją, że czas jest najcenniejszym zasobem, jaki posiadają. Mówię wprost − nie zrobię całej roboty za Ciebie, dlatego ważne jest Twoje zaangażowanie i determinacja. Jestem pierwszym oficerem na statku, ale kapitanem jesteś Ty : )

Ok, znasz już mój osobisty cel. Więc już pewnie domyślasz się, że… 

Ta propozycja NIE jest dla każdego

Żebyśmy spotkali się na pierwszej sesji coachingowej, musisz spełniać 3 poniższe warunki:

 1. Stać Cię na przynajmniej 5 spotkań w cenie 1000 zł. Po pierwszym spotkaniu nie masz żadnego obowiązku wykupywania konsultacji. Zresztą ja też muszę się na nie zgodzić ;  ) Oboje musimy dojść do wniosku, że chcemy dalej współpracować. Jednak zawsze może się okazać, że tego zechcemy i będziemy ze sobą współpracować dwa, trzy miesiące czy nawet pół roku.
  Gdyby do tego doszło, celem jest to, abyśmy przestali ze sobą współpracować wtedy, gdy uznasz, że otrzymałaś już wszystko, czego potrzebowałaś. 
  Nie ma znaczenia, kiedy to będzie. Może równie dobrze być i po miesiącu. Ale ważne są rezultaty, dla których pracujemy.
  Wtedy oboje będziemy mieli poczucie spełnienia, a ja chcę pracować tylko z osobami, którym mogę dać pełne efekty.
 2. Masz w sobie gotowość do zmian.
  Jeśli nie będziesz pracować pomiędzy sesjami, wykonywać ćwiczeń i zadań, ostatecznie nic się nie zmieni i całe te spotkania będą wyłącznie stratą czasu. Twojego i mojego.
 3. Masz przynajmniej półtorej godziny w tygodniu na telefon ze mną i dodatkowe zadania. Jeśli mamy współpracować, to musimy się kontaktować. Dodatkowo musisz dysponować czasem na wykonanie ćwiczeń i zadań, które dla Ciebie przygotuję. Inaczej to nie ma sensu. 
  Większość naszych rozmów zamknie się w godzinę, ale biorąc pod uwagę dodatkowe ćwiczenia i zadania, musisz mieć ok. półtorej godziny w tygodniu.

Spełniasz powyższe warunki?
Świetnie! Oto Twój następny krok:

Jeśli spełniasz powyższe 3 warunki i chcesz, żebym pomogła Ci odzyskać spokój i czas, to z przyjemnością to zrobię. W takiej sytuacji kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz: 

Formularz jest krótki. Ma tylko kilka prostych pytań, na które odpowiesz w ok. 4-5 minut. Potrzebuję tylko ogólnych informacji o Twoim biznesie i o tym, co chcesz osiągnąć lub co obecnie Ci przeszkadza. 

Pod koniec uzupełnienia formularza − poproszę Cię o depozyt w kwocie 250 zł. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektów pierwszej sesji zwrócę Ci pieniądze. To mało prawdopodobny scenariusz, ale zawsze Twoje zabezpieczenie!

W ten sposób odsiewam osoby, które nie podchodzą do spotkania na poważnie. To dla mnie zabezpieczenie − dzięki temu przyciągam tylko te osoby, które skorzystają na mojej pomocy. 

Pieniądze oddam Ci od razu po rozmowie − chyba że zdecydujesz się na dalszą współpracę.

Po pierwszej sesji możesz kupić pakiet pięciu sesji.

Co się stanie później?

Po tym, jak uzupełnisz formularz, złożysz depozyt w wysokości 250 zł i wybierzesz dostępny termin w kalendarzu, spotkamy się na pierwszej sesji coachingowej. Zajmie nam ona ok. 90 minut.

Podczas tego spotkania poznam Twoją sytuację życiową dokładniej i ustalimy końcową wizję, do której chcesz dążyć.

Jeżeli po tej rozmowie zechcesz, żebym Ci dalej pomagała – świetnie! Możemy o tym porozmawiać.

A jeśli uznasz, że wolisz dalej działać bez mojej pomocy – też jest ok. Rozstajemy się. Cieszę się, że mogłam pomóc : )

Natomiast jeśli stwierdzisz, że zmarnowałam Twój czas,  natychmiast przeleję Ci z powrotem depozyt. Twój czas jest najcenniejszym zasobem, jaki posiadasz − szanuję to.

Jak widzisz − dosłownie nie możesz stracić.

Sukces moich klientów jest moim sukcesem

Posłuchaj co o współpracy ze mną mówią inni…

UWAGA - Ta propozycja jest tymczasowa i może zniknąć w każdej chwili.

Nie jest możliwe, żebym podjęła współpracę z każdym, kto się zgłosi, bo stawiam na jakość, a nie na ilość. Mogę więc jednocześnie pomagać stosunkowo niewielkiej liczbie osób.

Dlatego cała ta propozycja – ze względu na jej formę – jest ograniczona w czasie. Ta strona zniknie,  gdy tylko nie będę mogła wziąć na konsultacje więcej osób.

Dlatego KLIKNIJ TERAZ TUTAJ (póki propozycja jest dostępna), uzupełnij formularz i porozmawiajmy!

Do usłyszenia,
Anna Wojnowska

Masz pytania lub wątpliwości?
Poniżej znajdziesz odpowiedź

Już po pierwszej sesji coachingowej, bo każda sesja ma swój indywidualny cel, który rozliczamy na koniec spotkania. Jestem od tego, aby o te efekty faktycznie zadbać. W trakcie spotkania sprawdzam, w jakim stopniu to, co robimy jest dla Ciebie użyteczne i czy zbliżasz się postawionego na początku sesji celu oraz, czy zbliża Cię to do celu postawionego na cały proces coachingowy.

Proces coachingowy to cykl spotkań coachingowych, czyli spotkań pomiędzy coachem a coachowanym. W trakcie tych spotkań coach wykorzystuje kompetencje coachingowe takie jak: aktywne słuchanie, zadawanie pytań i podążanie za klientem, aby wspólnie pracować na rzecz rozwoju klienta i osiągnięcia jego celu, który został sprecyzowany podczas pierwszej sesji coachingowej. 

Proces coachingowy, który prowadzę rozpoczyna się zawsze wstępną konsultacją/ pierwszą sesją coachingową. Ta sesja jest dłuższa i trwa do 90 minut. W czasie tego spotkania sprawdzamy, w jakiej jesteś sytuacji (możesz głębiej się sobie przyjrzeć) oraz jakie potrzebujesz podjąć działania, aby zrealizować cele, z którymi przychodzisz. 

Rozpoczynamy współpracę w ramach procesu coachingowego, jeśli oboje uznamy, że coaching będzie najlepszą metodą wsparcia dla Ciebie na obecnym etapie Twojego życia. W czasie tej pierwszej sesji jest też miejsce na omówienie kwestii organizacyjnych.

Jeśli czujesz, że nie masz czasu, to tym bardziej powinieneś zainwestować w pracę nad swoim system produktywności, aby ten czas odzyskać. Praca 1:1 skraca drogę i pozwoli odzyskać czas na to, co naprawdę ważne.

Prawdopodobnie to dlatego, że system organizacji, produktywności i zarządzania biznesem nie został opracowany na podstawie Twoich  cech osobowości, oraz o Twoich talentów.  

Tutaj przyświeca nam założenie, pracuj mądrzej, a nie więcej, podstawą tego założenia jest praca na podstawie Twoich zasobów, umiejętności i naturalnych predyspozycji. 

Coaching to towarzyszenie klientowi w kreatywnym procesie, który skłania do myślenia oraz inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału. 

W praktyce polega to na regularnych spotkaniach pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach uważnie i aktywnie słucha, obserwuje klienta, podąża za tym, co i jak klient mówi (a także za tym, czego nie mówi!), zadaje pytania oraz stosuje inne specjalne narzędzia i ćwiczenia rozwojowe. 

Dzięki temu klient poszerza świadomość na swój temat, dostrzega nowe perspektywy, lepiej rozumie własne myśli, emocje i działania, jak również ludzi i sytuacje dziejące się wokół, wyznacza ważne dla siebie cele, odnajduje wewnętrzne zasoby potrzebne do ich realizacji oraz ustala i wdraża plany działania. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości jego życia. 

Jeśli czujesz w sobie gotowość do pracy coachingowej – zapraszam na pierwszą sesję coachingową. W ramach tego spotkania doświadczysz coachingu, ale będzie też czas i przestrzeń, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej współpracy. Proszę wybierz z kalendarza dogodny dla siebie termin i opłać pierwsze spotkanie. W kolejnym kroku otrzymasz ode mnie wiadomość potwierdzającą spotkanie wraz z dodatkowymi informacjami.

Sesje prowadzone są zdalnie za pomocą programu Zoom lub innego dogodnego dla Ciebie komunikatora internetowego. Szczególnie ważne jest dobre połączenie internetowe i kamerka. Istnieje także możliwość przeprowadzenia sesji telefonicznie.
Najważniejsze dla Ciebie to zapewnienie sobie najlepszych możliwych warunków do pracy w trakcie sesji. Najlepiej osobny pokój, bez krzątających się wokół innych osób.

Głównym powodem jest też to, że swój czas chcę dedykować współpracom, gdzie po stronie klienta występuje realne zaangażowanie i wysoka gotowość do zmiany. Dzięki temu realizuję się zawodowo, a efektywność i poczucie spełnienia to jedne z moich nadrzędnych wartości.  

Od samego początku naszej relacji dbam o czas, energię i uwagę, zarówno Twoją, jak i swoją, ponieważ są to nasze najcenniejsze zasoby. Z moich obserwacji i kilkudziesięciu przeprowadzonych konsultacji wynika, że dużo większe zaangażowanie towarzyszy klientowi wtedy, kiedy korzysta z produktów płatnych. Nie ma co ukrywać, że jest to dodatkowa motywacja, aby spotkanie miało efektywny przebieg. Ponadto przyświeca mi intencja, że lepiej coachingu doświadczyć, niż o nim mówić i w trakcie pierwszego spotkania od razu tego coachingu doświadczasz.

Przekonaj się, czy masz w sobie gotowość na coaching. Przynosi on pożądane rezultaty, jeśli faktycznie pragniemy zmiany i jesteśmy gotowi podjąć odpowiedni wysiłek, aby zrealizować swoje cele. Przystępując do coachingu, powinniśmy mieć świadomość, że zmiany zachodzą stopniowo i wymagają pracy nad sobą, swoim nastawieniem, przekonaniami, nawykami, wzmacnianiem i nabywaniem nowych umiejętności czy zachowań.

Sprawdź, swoją otwartość i gotowość do działania. Oceń, swoją gotowość na coaching.

Scroll to Top