Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy o produktywności

Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą!

Masz pytanie? Chcesz umówić się na konsultację lub spotkanie?
Wyślij wiadomość przy pomocy poniższego formularza lub napisz do mnie
na adres kontakt@annawojnowska.pl

Anna Wojnowska Human Design

Na wiadomości odpowiadam w ciągu 48h, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
W weekendy i święta nie pracuję i nie odpowiadam na wiadomości. 
Wolne terminy spotkań znajdziesz TUTAJ.

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Jeśli czujesz w sobie gotowość do pracy coachingowej – zapraszam na pierwszą sesję coachingową. W ramach tego spotkania doświadczysz coachingu, ale będzie też czas i przestrzeń, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące naszej współpracy. Proszę wybierz z kalendarza dogodny dla siebie termin i opłać pierwsze spotkanie. W kolejnym kroku otrzymasz ode mnie wiadomość potwierdzającą spotkanie wraz z dodatkowymi informacjami. Wolne terminy spotkań, znajdziesz w kalendarzu rezerwacji

Każda sesja rozpoczyna się od doprecyzowania konkretnego celu, czyli nad czym dziś pracujemy? Cel zawsze ustalasz sama, ale ze wsparciem odpowiednich pytań. Jeśli jest to kolejna sesja w ramach procesu coachingowego, to w trakcie sesji sprawdzamy na ile przybliżasz się do celu, efektu, który chcesz osiągnąć po zakończonym procesie. W trakcie sesji określasz swój punkt wyjścia, rzeczywistość, w której obecnie się znajdujesz i opracowujesz kilka wariantów realizacji swojego celu. Moją rolą jest Ci towarzyszyć w tej pracy, pytać, czyli przeprowadzać przez proces. Na zakończenie, po omówieniu wybranych zagadnień podsumowujesz swoje wnioski i oceniasz, na ile zbliżyłaś się do celu. Najczęściej w czasie coachingu dochodzi do pewnego rodzaju odkryć, których wcześniej z różnych powodów nie dostrzegałaś. Natomiast realna zmiana zachodzi pomiędzy sesjami, kiedy podejmujesz konkretne działania. Zadania lub ćwiczenia do samodzielnego wykonania po sesji, mają to działanie, czyli konkretną zmianę wzmocnić.  Pojedyncza sesja coachingowa trwa 60 minut, przy czym pierwsza sesja z uwagi na jej charakter, kiedy wzajemnie się poznajemy i budujemy naszą relację trwa do 90 minut. 

Sesje prowadzone są zdalnie za pomocą programu Zoom, lub innego dogodnego dla Ciebie komunikatora internetowego. Szczególnie ważne jest dobre połączenie internetowe i kamerka. Istnieje także możliwość przeprowadzenia sesji telefonicznie.
Ważne jest zapewnienie sobie komfortowych warunków do pracy w trakcie sesji. Najlepszym rozwiązaniem będzie osobny pokój, bez innych osób wokół. Nie zawsze jest to możliwe, więc zapewnij sobie warunki najlepsze z możliwych do swobodnej rozmowy. Czasami wystarczą słuchawki i dobre chęci. 

Głównym powodem jest też to, że swój czas chcę dedykować współpracom, gdzie po stronie klienta występuje realne zaangażowanie i wysoka gotowość do zmiany. Dzięki temu realizuję się zawodowo, a efektywność i poczucie spełnienia to jedne z moich nadrzędnych wartości.
Od samego początku naszej relacji dbam o czas, energię i uwagę, zarówno Twoją, jak i swoją, ponieważ są to nasze najcenniejsze zasoby. Z moich obserwacji i kilkudziesięciu przeprowadzonych konsultacji wynika, że dużo większe zaangażowanie towarzyszy klientowi wtedy, kiedy korzysta z produktów płatnych. Nie ma co ukrywać, że jest to dodatkowa motywacja, aby spotkanie miało efektywny przebieg. Ponadto przyświeca mi intencja, że lepiej coachingu doświadczyć, niż o nim mówić i w trakcie pierwszego spotkania od razu tego coachingu doświadczasz. 

Już po pierwszej sesji coachingowej, bo każda sesja ma swój indywidualny cel, który rozliczamy na koniec spotkania, a ja jestem od tego, aby o te efekty faktycznie zadbać. W trakcie spotkania sprawdzam, na ile to co robimy jest dla Ciebie użyteczne i czy zbliżasz się postawionego na początku sesji celu oraz czy zbliża Cię to do celu postawionego na cały proces coachingowy. 

error: Content is protected !!
Scroll to Top