Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy o produktywności

Czym jest HUMAN DESIGN? ​

Human Design to przede wszystkim system samopoznania, który pomaga lepiej zrozumieć wrodzone talenty, cechy, potencjalne cienie i najbardziej naturalne sposoby działa i bycia w świecie. To system wiedzy o energii człowieka, który mówi o tym jaka jest Twoja budowa energetyczna i jak działa Twoja naturalna energia.

Każdy z nas jest istotą energetyczną. Energia jest czymś nieuchwytnym, ulotnym a jednak komunikuje się za nas, bez zbędnych słów czy gestów. Działa za kulisami, wpływając na twoje zachowanie i sposób, w jaki jesteś jak najlepiej prosperować w świecie. Jeśli chcesz wykorzystać swoją naturalną energię w sposób świadomy, Human Design to najbardziej kompleksowe wyjaśnienie dynamiki energetycznej.

Jest to mapa drogowa Twojej indywidualnej, unikalnej i wyjątkowej energii oraz metoda jej wykorzystania, abyś mogła żyć w pełni swoją prawdą, pasją i dobrostanem.

Human Design jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ jest bardzo praktyczny i zapewnia konkretne narzędzia, które można zastosować, aby wykorzystać swój unikalny potencjał i odkryć swoją wewnętrzną prawdę. Innymi słowy, zapewnia mapę drogową do faktycznego przeżywania własnej wyjątkowości, pomaga nauczyć się wykorzystywać energię w najbardziej efektywny i wydajny sposób. Pomaga również podejmować najbardziej autentyczne i spójne decyzje.

Rozważ Human Design jako eksperyment, który należy przeżyć, aby naprawdę doświadczyć zmiany i poznać swoją wewnętrzną prawdę.

Spodobał Ci się wpis? Proszę, podaj dalej. Dziękuję!

Skomentuj wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anna Wojnowska Human Design Coach

O MNIE

Wspieram właścicielki kobiecych biznesów online w prowadzeniu biznesu w zgodzie ze sobą, w poczuciu lekkości i spokoju, w oparciu o system zarządzania własną energią oraz HUMAN DESIGN.

Human Design Generator
Scroll to Top