Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy o produktywności

Fundamenty Human Design

System Human Design ma bardzo wiele warstw, poziomów poznania. Z odkrywaniem nasze wewnętrznej prawdy o sobie możemy schodzić głębiej i głębiej. Jednak tym, co robi ogromną różnicę i co jest fundamentem Human Design, to: TYP, STRATEGIA i AUTORYTET. To 3 najważniejsze informacje, których wprowadzenie do swojego życia powoduje największą zmianę. Informację na temat swojego typu, strategii i autorytetu znajdziesz na wykresie Human Design. 

#1. Typ energetyczny

TYP ENERGETYCZNY to Twoja energia. Mówi o tym jakiego rodzaju energią jesteś, czy jesteś energią która jest super aktywna, czy energią, która interesuje się wieloma rzeczami, testuje różne rzeczy, czy może jest bardziej skoncentrowaną i z ograniczonymi zasobami energetycznymi. To Twoja tożsamość energetyczna. 

 Według Human Design istnieje 5 typów energetycznych: Manifestor, Generator, Manifestujący Generator, Projektor, Reflektor. 

#2. Strategia

STRATEGIA to Twój sposób komunikowania się ze światem zewnętrznym. Inaczej mówiąc to sposób, w jaki wchodzisz w interakcję ze światem zewnętrznym i jak realizujesz swoje cele. Strategia mówi o tym jak najlepiej działać w świecie.

#3. Autorytet

AUTORYTET to sposób podejmowania decyzji.

Autorytet na Twojej mapie Human Design to jedno ze zdefiniowanych centr energetycznych lub kombinacja zdefiniowanych centr (z wyjątkiem autorytetu księżycowego, ponieważ autorytet ten może mieć tylko Reflektor, których nie ma zdefiniowanych centr).

Decyzje w Human Design podejmujemy właśnie przy wsparciu centr energetycznych. Jedno centro (lub ich kombinacja) zostało oddelegowane, żeby być doradcą i podpowiadać jaka jest najlepsza ścieżka. W praktyce polega to na tym, że centro, będące autorytetem, komunikuje swoją wolę. Naszą rolą jest nauczyć się tej komunikacji, usłyszeć, co mówi centro i następnie podążać za swoim autorytetem.

Spodobał Ci się wpis? Proszę, podaj dalej. Dziękuję!

Skomentuj wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anna Wojnowska Human Design Coach

O MNIE

Wspieram właścicielki kobiecych biznesów online w prowadzeniu biznesu w zgodzie ze sobą, w poczuciu lekkości i spokoju, w oparciu o system zarządzania własną energią oraz HUMAN DESIGN.

Human Design Generator
Scroll to Top