Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy o produktywności

Human Design

SPIS TREŚCI

Czym jest Human Design?

Human Design to przede wszystkim system samopoznania, który pomaga lepiej zrozumieć wrodzone talenty, cechy, potencjalne cienie i najbardziej naturalne sposoby działa i bycia w świecie. To system wiedzy o energii człowieka, który mówi o tym jaka jest Twoja budowa energetyczna i jak działa Twoja naturalna energia.

Każdy z nas jest istotą energetyczną. Energia jest czymś nieuchwytnym, ulotnym a jednak komunikuje się za nas, bez zbędnych słów czy gestów. Działa za kulisami, wpływając na twoje zachowanie i sposób, w jaki jesteś jak najlepiej prosperować w świecie. Jeśli chcesz wykorzystać swoją naturalną energię w sposób świadomy, Human Design to najbardziej kompleksowe wyjaśnienie dynamiki energetycznej.

Jest to mapa drogowa Twojej indywidualnej, unikalnej i wyjątkowej energii oraz metoda jej wykorzystania, abyś mogła żyć w pełni swoją prawdą, pasją i dobrostanem.

Human Design Anna Wojnowska

Human Design jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ jest bardzo praktyczny i zapewnia konkretne narzędzia, które można zastosować, aby wykorzystać swój unikalny potencjał i odkryć swoją wewnętrzną prawdę. Innymi słowy, zapewnia mapę drogową do faktycznego przeżywania własnej wyjątkowości, pomaga nauczyć się wykorzystywać energię w najbardziej efektywny i wydajny sposób. Pomaga również podejmować najbardziej autentyczne i spójne decyzje.

Rozważ Human Design jako eksperyment, który należy przeżyć, aby naprawdę doświadczyć zmiany i poznać swoją wewnętrzną prawdę.

Dlaczego warto poznać Human Design?

W dzisiejszym świecie, bardzo szybkim i złożonym świecie, często słyszysz, co powinnaś: robić, myśleć, mówić, jak zachowywać się, jak działać… jaką po prostu być. Dostosowujesz swój styl życia i podejmujesz decyzje w oparciu o to, co powinnaś, a nie zgodnie z Twoją wewnętrzną prawdą. To powoduje, że odłączamy się od samych siebie, kończąc z wypaleniem zawodowym czy życiowym kryzysem. Piszę z własnego doświadczenia, byłam tam, dokładnie w tym „ciemnym miejscu”. Jednym z elementów, który pomógł mi w tym czasie najbardziej był właśnie Human Design.

Bo Human Design to narzędzie, które pomaga przebić się przez cały ten głośny hałas „powinnam / muszę”, tego „nie-ja” i połączyć się ze swoją wewnętrzną prawdą oraz rozpoznać, co jest naprawdę znaczące i prawdziwe. Pozwala odkryć i poznać naszą prawdziwą tożsamość, naszą własną naturę.

Najważniejszym powodem dla którego warto zaprosić Human Design do swojego życia i biznesu jest właśnie odkrycie swojej prawdziwej natury, prawdziwej tożsamości, by doświadczać życia w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą.

Ponadto Human Design uczy:

Więcej w krótce…

error: Content is protected !!
Scroll to Top